Wyjazd z parkingu

2025-05-23

23 maja 2025

W czwartek 22 maja rozpoczęły się prace przy wyjeździe z parkingu, w kierunku ul. Ks. Piotra Skargi. Prace ziemne wykonała firma Nordika pana Jarosława Sobczaka. Wszystko zasadniczo widać na zdjęciach. Rozebrano stare ogrodzenie, usunięto płyty chodnikowe, usunięto fragmenty darni, dokonano wykopu pod ułożenie kostki. W piątek 23 maja ustawiono słupy do nowego ogrodzenia, ułożono krawężniki do wyjazdu i podsypkę betonową. Następnie ułożono kostkę, uzupełniono płyty chodnikowe. Następnie kruszywem wypełniono dziury parkingowe i wyrównano parking z wyjazdem. Pozostały jeszcze niektóre elementy do zakończenia prac ziemnych. Następnie będziemy oczekiwali na osadzenie nowego ogrodzenia i bramy, które nastąpi w następnych tygodniach.  Bardzo dziękujemy  Firmie Nordika pana Jarosława Sobczaka  za sumienne wykonanie prac. Bóg zapłać.

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wejherowie

ul. Ks. Zygmunta Malińskiego 1
84-200 Wejherowo
+48 735 009 424


Numer konta:
83 1160 2202 0000 0000 5400 1635
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
182 0.09446120262146