Ks. Marcin z Komańczy pozdrawia serdecznie, z miejsca gdzie był w odosobnieniu ks. prymas Stefan Kardynał Wyszyński, nasz patron. To klasztor Sióstr Nazaretanek. Pielgrzymi z naszej parafii tam obecnie przebywają :) :) i gorąco pozdrawiają :)
Przy tej kapliczce codziennie modlił się Prymas Tysiaclecia!
