Wielkimi krokami zbliża się Wielkanoc. Właśnie minęła Piąta Niedziela Wielkanocna. w tę niedzielę mogliśmy wysłuchać kolejnego kazania pasyjnego ks. Marcina Skoczka, które przygotowywało nas do peregrynacji obrazu Najświętszego Serca Jezusowego w naszej parafii. A z resztą posłuchajcie sami: