Budzi się wiosna. Mamy już pierwszy dzień kalendarzowej wiosny za sobą, tj. 21 marca, a również astronomiczny początek wiosny, który przypadł dzień wcześniej, bo 20 marca o godz. 10.01. Tak to wyliczono. A W związku z wiosną wiele praca wyszło na zewnątrz. Pan Stanisław Formella porządkuje ogród za plebanią przylegający do ul ks. Piotra Skargi. Pan Maciej Cirocki i Konrad Kościelski wywożą suche gałęzie. Wzdłuż drogi prowadzącej do kościoła pojawiły się tuje. Po zimie oczyszczono schody i odmalowano zardzewiałe balustrady. Te prace będą kontynuowane. Pomalowany będzie płot od strony ul. Skargi a także idący do plebanii oraz balustrady domu parafialnego oraz fontanny. Te prace wykonuje pan Damian Kościelski, który już skoczył zrywanie starej posadzki PCV w dawnej Sali ministranckiej. Wystąpiono do urzędu Miasta o wycinkę dwóch świerków, które uschły i czekają na wycinkę. W tym czasie Firma Protektor pan Dariusza Gruby wskrzesiła nasz monitoring, który od pewnego czasu słabo działał. Bóg zapłać. Pan Stanisław Formella wyczyścił wejścia do kościoła a pan Maciej Cirocki rozpoczął reperację kafli, które odpadły po zimie. W poniedziałek 7 kwietnia będzie myta elewacja główna kościoła. W połowie maja zaplanowano prace przy wyjeździe z parkingu od strony ul. Ks. Piotra Skargi. Będzie rozebrane stare ogrodzenie i postawione nowe z bramą wjazdową.