Tak to nie pomyłka. Tuż przed końcem czasu kolędowego, w naszej parafii ostatnie spotkanie opłatkowe dla Lektorek Świeckich. W piątek 31 stycznia, po wieczornej Mszy św. W czasie której świętowaliśmy również 55-lecie ślubu Państwa Anny i Stanisława Formella, naszego Pana Kościelnego i Jego Małżonki, w domu parafialnym spotkała się grupa Lektorek Świeckich, które aktywnie angażują się w Liturgię niedzielnych i codziennych Mszy świętych oraz podejmują inne inicjatywy, takie jak np. czytanie czytanek majowych czy czerwcowych i inne. W Niedzielę Słowa Bożego odprawiona została Msza św. w druga rocznicę powołania Grupy Lektorek w naszej parafii. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze . Po Lektorze Słowa Bożego i dwóch słowach księdza proboszcza podzieliliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do stołu, a tam kawa ciastka, owoce, ciekawe rozmowy i kolęda na koniec wraz z błogosławieństwem. Cieszymy się bardzo, że Grupa Lektorek Świeckich tak mocno wpisała się w życie naszej parafii.