Straszna pogoda..!!!! Śniegu tyle, że nie wiadomo za co się wziąć. Dla dorosłych odśnieżanie i wielkie dzięki dla pana Andrzeja Barzowskiego za przyjazd traktorem i odśnieżenie wokół kościoła. Śnieg ciężki jak beton, a dla Dzieci radość: bałwanek, śnieżki, zabawa. Co widać na zdjęciach Dzieci Królowej!