7 stycznia odbyło się kolejne spotkanie naszych kochanych seniorów. Przy wspólnym stole, ciastku, kawie i herbacie oraz akompaniamencie Pana Stasia, usiedliśmy pośpiewać kolędy, te tradycyjne, ale też po kaszubsku. A w przerwach między kolędami, były zabawne opowieści Pana Stasia, wspólne rozmowy, dużo śmiechu i radości.
Kochany seniorze, jeśli siedzisz samotnie w domu, to serdecznie Cię zapraszamy na kolejne spotkanie. Przyjdź i spędź z nami radośnie czas.