"Kiedy się zbliżasz do spowiedzi, wiedz o tym, że ja sam w konfesjonale czekam na ciebie, zasłaniam się tylko kapłanem, lecz sam działam w duszy. Tu nędza duszy spotyka się z Bogiem miłosierdzia. Powiedz duszom, że z tego źródła miłosierdzia dusze czerpią łaski jedynie naczyniem ufności" (słowa Pana Jezusa, z Dzienniczka św. Siostry Faustyny Kowalskiej).
W naszym dekanacie Spowiedzi odbywają się wg poniższego grafiku. Na spowiedż przyjeżdżają ksieża z dekanatu, jest wiec większa możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty i pojednania. W naszej parafii bedzie to piątek 20 grudnia w godznianch od 8.00-8.45; 9.15-10.00 oraz popołudniu w godzinach od 17.00-18.00 i od 18.30 -19.30.
Nie zwlekajmy ze Spowiedzią św., by przyjąć Chrystusa do swoich serc na Święta Narodzenia Pańskiego.
