Misje za elektośmieci

2024-11-06

7 listopada 2024

Od poniedziałku 4 listopada od godziny 8.00 do środy do godz. 15.00 trwała zbiórka elektrośmieci: najróżniejszych urządzeń począwszy od baterii akumulatorów, poprzez nieużywane lub zepsute suszarki, roboty kuchenne, do wielkich gabarytów, lodówek, piekarników elektrycznych itp. Te elektrośmieci układano na parkingu parafialnym obok krzyża w miejsu, które było oznaczone białoczerwoną taśmą. Środki ze sprzedaży tych urządzeń mają zasilić konto naszego misjonarza ks. Wiesława Mielewczyka i jego boliwijskie misje. W środę 5 listopada i w czwartek 6 listopada aż trzy razy trzeba było nawracać autem by zabrać zgromadzone elektrośmieci. Bóg zapłać za zaangażowanie sie w te akcję.

W związku z zakończeniem akcji bardzo prosimy, by już nie przynosić elektrośmieci!!!

Ciekawostki o parafii

Poznaj obecne i historyczne fakty


Parafia pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski i bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wejherowie

ul. Ks. Zygmunta Malińskiego 1
84-200 Wejherowo
+48 735 009 424


Numer konta:
83 1160 2202 0000 0000 5400 1635
Ładowanie…
Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
181 0.088689804077148