W samo południe, 14 września rozpoczęła się Msza święta Wspólnoty "Wiara i Światło". W Ewangelii usłyszeliśmy pytanie Pana Jezusa: „A Wy za kogo mnie uważacie?” Próbowaliśmy odpowiedzieć na to łatwe ale i trudne pytanie. Po Mszy św. powakacyjne spotkanie w salce parafialnej trochę jeszcze ze Wspólnotą Ruchu Rodzin Nazaretańskich. Świętowaliśmy urodziny Marzenki, której 100 lat zaśpiewaliśmy i zagraliśmy na bębnie – ks proboszcz i pan Stasiu Dampc na kontrabasie trzy strunowym hm… jakiś dziwny??
Cieszymy się z rozpoczęcia i spotkania po tak długim czasie wakacji.