Dzisiaj 1 września na Mszy św. o godz. 11.00 ks. Wojciech poświęcił plecaki uczniów, przeważnie klas Pierwszych, którzy już 2 września rozpoczną naukę w Szkole Podstawowej. Równocześnie przypomniał „sylwetkę” Misia Stefka, który odwiedza domy naszych Parafian. Ci Parafianie, szczególnie Dzieci, czytają Misiowi Pismo święte, które znajduje się w plecaku Misia i przygotowują relację z tego wydarzenia w ich domu w specjalnym albumie. Przypomnijmy, że Miś Stefek /imię na cześć patrona naszego kościoła bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego/ wędruje po domach, dzięki losowaniu, które ma miejsce przed Mszą świętą o godz. 11.00 w niedzielę. Dzieci otrzymują karteczkę „Iskrę Bożą” z Ewangelią na daną niedzielę i z zadaniem do rozwiązania. Rozwiązane zadanie jest podstawą losowania Misia Stefka i nagród pocieszenia w następną niedzielę. Zapraszamy Wszystkie Dzieci naszej Parafii do udziału w tej zabawie. Dzisiaj jednak bez losowania Misia otrzymała Kasia Matusiak, która zaangażowana jest w wiele dzieł naszej Parafii. Jak widać na zdjęciach z radością i błogością przyjęła Misia Stefka.
Tu poświęcenie Plecaków: